Languages

_

Клиенты о ПРОВИДНОЙ

Лист-подяка Добромиль-Яворів

 

ПП Соснова

 

 

 

 

Подяка ПРОВІДНІЙ

 

Лист-подяка

Лихо завжди приходить несподівано. Стихія, що пронеслася нашим селом, серйозно пошкодила дах будинку. Незадовго перед цим я уклала договір страхування із страховою компанією «Провідна». Відверто скажу, що не сподівалася на таке оперативне реагування: досить швидко були оформлені відповідні документи й проведена виплата по відшкодуванню збитків. Таким чином ми оперативно відремонтували дах, а це дуже важливо. Тож наша щира вдячність - директору ЦПіОК страхової компанії «Провідна» В.В. Пожогіну та страховому агенту К.М. Ніколаєнко. Хай Господь Бог береже вас від усього лихого й допомагає у добрих справах.

Т. ГОЛОВАЧ

Добрый день!

Родители страхуют свой дачный домик под Киевом вот уже 12 лет. У них участок без забора, сторожа в товариществе никогда не было, вот и беспокоились. Никогда ничего не случалось, а вот когда грянул кризис, в поселке все чаще стали появляться сомнительные личности. Соседи стали жаловаться на кражи. Беда коснулась и нашей семьи – дом обокрали. Вроде ничего особо ценного в нем и не было, но для родителей-пенсионеров, пропавший скарб составлял огромную ценность. Тут страховка и пригодилась - выплатили компенсацию без вопросов.

Иван Б., предприниматель

Алена Рубанец, HR-директор холдинга "MTI":

«Сотрудники являются главной составляющей успеха и основным капиталом группы компаний MTI. Поэтому мы стремимся расширить наш компенсационный пакет за рамки положенных по законодательству социальных гарантий, обеспечивая систему льгот и компенсаций в различных областях, в том числе и в области медицины. Заботясь о здоровье и благополучии своих сотрудников и членов их семей, группа компаний MTI с помощью программ добровольного медицинского страхования СК «ПРОВИДНА» дает возможность своим сотрудникам получать широкий спектр медицинских услуг».

Анна Зубарева, Менеджер по управлению персоналом ООО «Эмвей Украина»:

«Для компании Эмвей большое значение имеют социальная защита и качество жизни наших сотрудников. Ведь эффективность их работы напрямую зависит от состояния здоровья и благополучия в семьях. Для оказания услуг по медицинскому страхованию мы выбрали компанию, которая обеспечивает выский уровень обслуживания, имеет широкую региональную сеть и является финансово устойчивой в условиях экономического кризиса».

Андрей Марков, Генеральный директор компании «САМГАЗ»:

«Предложение СК «ПРОВИДНА» по медицинскому страхованию корпоративных клиентов полностью учитывает все специфические требования нашей компании, а также имеет прекрасное  соотношению цены и качества. Именно поэтому мы выбрали СК «ПРОВИДНА» для предоставления услуг ДМС».

Щиро вдячні

Доброго дня, шановна редакціє!

Пише вам Довгалюк Юлія Володимирівна із села Світлогірське.
Хочу висловити щиру вдячність Страховій компанії «ПРОВІДНА» за небайдуже та професійне ставлення до своїх клієнтів.
Коли буревій пронісся нашим селом, то наслідки залишив ледь не в кожному дворі.     На жаль, і наше господарство не стало винятком. Сильний вітер зірвав шифер із даху господарської будівлі та розбив шибку.
Односельці жалілися, що відновлення їхніх будівель суттєво позначилося на сімейному бюджеті, а декому навіть довелося в борги залазити.
На щастя, наша сім’я не залишилася на одинці з бідою, адже ми застрахували своє майно у ПРОВІДНІЙ. Компанія оперативно відреагувала на наш запит. Через деякий час  ПРОВІДНА виплатила нам гроші. Моїй радості не було меж, тож у знак довіри і вдячності своїй компанії, вирішила чоловіка і 9-річного сина застрахувати від нещасних випадків. Тепер з упевненістю можу сказати – моя сім’я під надійним захистом.
Свою вдячність висловлюю директору відділення ПРОВІДНОЇ в Кобеляках Наталії Романенко та спеціалісту з урегулювання Валерію Хлєб за оперативне та професійне врегулювання моєї справи. Особливо вдячна агенту Галині Свіщ, яка допомогла зібрати та оформити всі необхідні документи.

Довгалюк Юлія Володимирівна,
с. Світлогірське Кобеляцького району.

ПОДЯКА

Кажуть, від біди ніхто не застрахований. Воно й так. Але вчасне страхування майна ще нікому не зашкодило. Пересвідчились на власному гіркому досвіді. Не так давно, в результаті пожежі, на нашому обійсті згорів сарай. Страхова компанія «ПРОВІДНА», послугами якої користується наша родина, відразу ж виплатила нам передбачену в таких випадках компенсацію. Хочеться щиро подякувати очільниці представництва компанії «ПРОВІДНА» в Зарічненському районі Надії Яківні Полюхович за дбайливе ставлення до своїх клієнтів, за розуміння, професіоналізм та вчасність виплат. В особі Надії Яківни зичимо процвітання всій компанії та всіляких гараздів її працівникам.
Довгого та щасливого Вам віку!

З повагою, сім`я Сидорчуків, смт. Зарічне

Від вдячних батьків!

Доброго дня, шановна редакціє, а також усі читачі газети «Семенівський вісник».
Хочу висловити вдячність страховій компанії «ПРОВІДНА», яка підтримала нашу сім’ю в скрутну хвилину та оперативно надала допомогу.
Наш дев’ятирічний син грався на шкільному майданчику і, катаючись з дитячої гірки, випадково впав з неї. При цьому отримав забій стегон та зламав руку. Про те, що пережила родина, не буду й казати. Але хочу віддати належне ПРОВІДНІЙ, завдяки своєчасній виплаті наша родина змогла повноцінно та якісно пролікувати сина. Особливу подяку висловлюємо Тетерятниковій Оксані, директору місцевого відділення ПРОВІДНОЇ, яка відгукнулася на нашу біду та допомогла у оформленні документів.

Долина Марія Іванівна,
с. Бурбине Семенівського району

Від вдячного клієнта!

Доброго дня, шановна редакціє, а також усі читачі газети «Ехо Кобеляки».
Пише вам Чуйко Олексій Єгорович із села Шевченки. Хочу поділитися  з вами своїм досвідом у страхуванні.
Я пенсіонер, живу один, і щоб якось себе убезпечити застрахував своє майно (будинок та господарські приміщення). І на щастя зробив це вчасно. Після страшенного буревію, який пронісся нашим селом, наслідки для односельчан були просто плачевні. На жаль, буревій не минув і моє хазяйство. Сильний вітер розкрив дах сараю. Але я не хвилювався, я знав що робити, адже застрахований у ПРОВІДНІЙ. Компанія надійна, вчасно виплатила мені відшкодування, і дах на сараї уже перекритий.  Адже для нас, пенсіонерів, дуже важливо зберегти все те, що змогли придбати протягом життя.

Щиро дякую ПРОВІДНІЙ за небайдуже та професійне ставлення до своїх клієнтів і особлива подяка агенту Лісній Ірині, яка відгукнулася на мою біду та допомогла у оформленні документів.

Чуйко Олексій Єгорович,
с. Шевченки Кобеляцького району.

 

Добрий день, шановна редакціє «Семенівського вісника»!

Пише вам Ваш постійний читач Сергій Костянтинович Галат. Спасибі за змістовні та цікаві статті , які ви розміщуєте на своїх шпальтах.
Хотів би і я поділитися із читачами корисною інформацією та  своїм  досвідом клієнта страхової компанії. Сподіваюся, моя пригода видасться  цікавою, і ви надрукуєте її.
Влітку  я придбав нову ВАЗ «Калину». Ні для кого не секрет – зараз їздити складніше, адже на дорогах набагато більше автомобілів, а за кермом – водіїв-початківців. Розуміючи, що можу потрапити в ДТП навіть не зі своєї вини, застрахував машину за програмою КАСКО. Проїздив я усього півроку, а потім – прийшла неприємність зовсім з неочікуваного боку. Постраждала моя « Калина» не від  водія, а від…тварини.
Якось місяць тому їхав вранці по справах, і прямо під колеса авто вискочила лисиця! Бідній животині дісталося, але й у мене пластиковий бампер було значно пошкоджено. Нову машину було дуже жаль, ще більше мене засмутив рахунок СТО , адже він виявився на кругленьку суму .
Проте, треба віддати належне моїй страховій компанії «ПРОВІДНА» – буквально за тиждень справу було залагоджено, а гроші всі до копійки перераховано на рахунок СТО. Хочу всім порадити, по-перше, бути уважним на дорозі, адже біда може підстерігати там, де зовсім не чекаєш, а ще – обов’язково страхуватися, щоб зберегти своє майно за будь-яких обставин і отримати підтримку у скрутну хвилину. Велике спасибі «ПРОВІДНІЙ» за те що вона по-справжньому піклується про своїх клієнтів.

 

Добрий день, шановна редакціє «Полтавського вісника»!

Хочу поділитися з вами і з усіма читачами своїм досвідом спілкування зі страховими компаніями. Можливо, мій випадок допоможе комусь визначитися із вибором компанії, та і взагалі переконає у необхідності страхування. Сам я з Полтави, займаюся приватним підприємництвом. Давно мріяв придбати хорошу машину. У листопаді минулого року нарешті взяв новенький джип у салоні. Хоча коли купував пропонували іншу страхову компанію, обрав «Провідну», - якось вона більше на слуху. Одним словом, не встиг я обнові як слід нарадуватися, всього місяць з лишнім покатався, як потрапив в класичний випадок з анекдоту. На світлофорі ззаду в мене врізався звичайнісінький старенький Москвич. Треба сказати, роботою страховиків я залишився задоволений.  Компанія спрацювала чітко й оперативно. В найкоротші строки мені компенсували майже 8 тис. доларів! Само собою, тепер питання страхуватися чи ні для мене не стоїть. І усім друзям раджу «Провідну».  

З повагою, Михайло П.

 

Здравствуйте.

Хочу выразить слова благодарности страховой компании «ПРОВИДНА», которая помогла справиться с неприятной ситуацией, в которую попала моя семья.
В тот день за рулем нашего «ДЕУ» ехала моя жена Вера Васильевна. На пересечении улиц П.Коммуны и Юрченко «КАМАЗ», выезжая на главную дорогу, не пропустил наш автомобиль. Произошла авария, в результате был поврежден автомобиль, а самое страшное – пострадала жена. Скорая помощь доставила ее в травматологическое отделение городской больницы, где она проходила лечение.
На наше счастье, ответственность водителя «КАМАЗА» была застрахована в страховой компании «ПРОВИДНА», которая оперативно и в полном объеме выплатила нам компенсацию и за лечение жены, и за поврежденный автомобиль, 336,98 грн и 8193,92 грн соответственно. Считаем, нам повезло, что у виновника ДТП был полис «автогражданки» серьезной и ответственной компании. Теперь и мы с женой планируем застраховаться в ПРОВИДНОЙ.

Анатолий Владимирович Бакуш
г. Дружковка

 

Здравствуйте.

Хочу сказать спасибо за то, что даете честную и достоверную информацию о тех услугах, в которых мы, ваши читатели, нуждаемся. Так, еще около года назад прочитал у вас статью о страховой компании «Провидна». Мне как раз нужно было застраховать автомобиль. Знакомые посоветовали страхового агента из этой компании. Меня такая форма оформления документов, честно говоря, поначалу насторожила. На самом деле все просто - к тебе приходят домой, все рассказывают, и ты подписываешь все документы прямо дома. От встречи у меня остались только положительные впечатления, молодой человек ответил на все мои вопросы, а их у меня было много, уделил мне много внимания. Вобщем, решил я заключить договор через агента. И надо же такому случится, совсем через короткое время я попадаю в ДТП! К счастью, в аварии никто серьезно не пострадал, но, поскольку виновником был я, оба авто нужно было восстанавливать. После столкновения я так разволновался, что даже забыл, что застрахован! Но надо отдать должное «Провидной» и лично моему агенту – компенсацию я получил в срок и без всяких проволочек. Даже не верилось, что все происходит со мной. Все проблемы были решены быстро и качественно. Так что теперь могу смело советовать эту компанию всем, кто хочет быть уверен в своей страховке.
Через некоторое время после этого случая в нашем городе  открыли филиал «Провидной». Очень приятно, что компании такого уровня думают об удобстве для жителей таких небольших городов, как наш. Хотя я для себя выбор сделал в пользу страхового агента, как то привык уже. Еще раз спасибо вам за полезную информацию, и «Провидной» за помощь и поддержку!

Владимир.

 

З великою вдячністю працівникам ПрАТ СК «ПРОВІДНА»

25 квітня 2008 року в моєму господарстві в с. Веселий Хутір раптово загинула корова, яка на моє щастя була застрахована на 4000 грн. в страховій компанії «ПРОВІДНА». Про цей факт я повідомив працівникам компанії, які не залишили мене на одинці в таку скрутну хвилину та надали консультації зі збору потрібних документів, а також допомогли в оформленні заяви. Завдяки оперативним діям працівників ЦПОК смт. Чорнобай Черкаської філії «ПРОВІДНОЇ» протягом п’ятнадцяти днів мені було виплачено повне страхове відшкодування в сумі 4000 грн.
Шановні жителі Чорнобаївського краю, хочеться сказати, що при настанні якоїсь біди ми не залишаємося наодинці, а отримуємо значну допомогу від страхової компанії «ПРОВІДНА». А я тепер обов’язково застрахую не тільки худобу, а й будинок з усім майном. Виношу велику щиросердечну подяку працівникам ЦПОК смт. Чорнобай Черкаської філії страхової компанії «ПРОВІДНА», за те, що вони прийшли на допомогу в скрутну для мене хвилину. Велика Вам вдячність.

Голуб Володимир Максимович
с.Веселий Хутір
Чорнобаївський район
Черкаська область

 

Здравствуйте, дорогая редакція «Обріїв Ізюмщини»!

Хочу поделиться с вами и со всеми читателями своим опытом  общения со страховыми компаниями. Возможно, мой случай поможет кому-то определиться с выбором компании, да и вообще убедит в необходимости страхования как такового. Сам я житель г. Изюма. В конце января со мной случилась неприятная ситуация – в мой Опель Комбо въехала ГАЗель, водитель которой, к счастью, был застрахован по ОСАГО в страховой компании ПРОВИДНОЙ. Но во время ДТП я этого не знал, и, конечно же, сразу был очень расстроен. Хотя прямо на месте аварии представители компании меня убедили, что проблем с выплатой не возникнет.
Действительно, не прошло и двух месяцев, как ПРОВИДНА выплатила мне всю полагающуюся сумму – почти 3 тыс. гривен.
Надо сказать, работой страховщиков я остался доволен. Хочу поблагодарить ПРОВИДНУ за оперативное решение моего вопроса. Теперь застрахуюсь в этой компании сам, и буду советовать всем друзьям!

С уважением,
ваш читатель Владимир Я.

 

Добрий день, шановна редакціє «Ехо Кобеляк»!

Пише вам ваш постійний читач Іван Володимирович Олексієнко із села Морози Кобеляцького району.
Вирішив поділитися з усіма читачами своїм, на щастя позитивним, досвідом «спілкування» із страховими компаніями. Знаю, що страхових компаній в Україні багато, але в нас інформації мало, та ще й нікому не довіряю, тільки знайомим, які вже страхувалися. Коли вирішив влітку страхуватися, саме вони порадили компанію «ПРОВІДНА». Там я і купив поліс 16 червня усього за 93 гривні. Через чотири місяці я потрапив у аварію – біля Кобеляцької районної лікарні на перехресті здавав назад і зачепив інший автомобіль - іномарку Форд. Сам я їжджу на старенькому «Жигулі», одразу зрозумів, якби не страховка – до віку б не розрахувався із потерпілим.
Як і годиться, подав заяву, став чекати (та власник Форду, мабуть, чекав ще з більшим нетерпінням), готувався до гіршого… Не повірите, але  дуже швидко питання вже було залагоджено, власник Форду отримав понад 2,6 тисяч гривень і ніяких претензій до мене наразі не має!
Хочу висловити подяку директорці Кобеляцького Центру обслуговування клієнтів СК «ПРОВІДНА» Наталії Романенко, вона поставилася до мене з розумінням, - допомогла зібрати усі потрібні мені документи. Хай їй Бог дає здоров’ячко, а компанії – побільше клієнтів. Тепер усім буду радити ПРОВІДНУ!

 

Добрий день, шановна редакціє «Голоса Зіньківщини»!

Пише вам простий житель Зінькова, водій. Хочу розповісти вам історію, що трапилася зі мною нещодавно. На початку зими, оскільки після Нового року ДАІ мала перевіряти поліси страхування, вирішив вперше в житті купити «автоцивілку». Вибір страхових компаній у нас в містечку, самі розумієте, невеликий. Коли постало питання, де б застрахуватися, на очі випадково потрапив досить солідний з виду офіс компанії «ПРОВІДНА». Обслуговування мені сподобалось, все докладно роз’яснили, підписання договору не вимагало багато часу - одним словом, зупинився на цій страховій компанії. Чесно кажучи, думав, що ніколи не доведеться скористатися її послугами…
Після Різдва з власної вини потрапив у ДТП. Автомобіль у мене вітчизняний, старенький, а в’їхав я ззаду у дороге авто. Приїхали ДАІшники і представники страхової компанії, ми оформили усі документи, я поїхав додому. Наступного дня я з водієм вдареної машини під’їхали у ПРОВІДНУ. Ми знову заповнювали документи, в компанії мене запевнили, що гроші всі виплатять. Це мене заспокоїло, бо я усю ніч думав, де гроші взяти, щоб віддати тому водієві. Одним словом, ми все оформили і роз’їхалися.
А десь за пару тижнів власник вдареної машини подзвонив мені і запитав, коли будуть гроші. Я одразу ж набрав свою страхову. Директорка Зінківського Центру прийому Лариса Калініченко знову заспокоїла мене і сказала, що гроші будуть обов’язково, і що мені подзвонять, коли вони надійдуть на рахунок. Мені вже не дуже повірилося, чесно кажучи, але вирішив ще трохи почекати. Через деякий час мені дійсно передзвонили і сказали, що гроші вже є! Не можу навіть передати, як ми зраділи з дружиною, та машина дуже дорога, ми б «не потягнули» таку суму. Особливо приємно, що компанія не лише відшкодувала матеріальні збитки, але  те, що до мене по-людськи поставилися, я навіть відчув, що про мене справді турбуються.
Хочу висловити подяку «ПРОВІДНІЙ» і особисто Ларисі Калініченко, за повне вирішення моєї проблеми і за по-справжньому тепле, професійне ставлення до клієнтів.
Тепер я знаю, що в Україні є чесні компанії, які дійсно допомагають людям.

 

Добрий день, шановна редакціє газети «Сельская новь»!

Пишуть вам ваші постійні читачі. Правду кажуть у народі: «Не було би щастя, так нещастя помогло». Як відомо, у вересні минулого року сильні дощі пошкодили багато будинків жителів Саврані. Постраждали й наші оселі: протекли дахи, намокли стелі, заявилися тріщини. Та, на щастя, нас об’єднало те, що ми були застраховані у «ПРОВІДНІЙ». Зі страховою компанією нам повезло: відшкодування ми отримали вчасно, тож наші сім’ї змогли дуже швидко привести до ладу будинки. Хочемо висловити слова подяки особисто Любові Василівні Бадюл Директорці Центру обслуговування клієнтів у Саврані за людяність у ставленні до клієнтів, розуміння та увагу. На всяк випадок офіс ПРОВІДНОЇ знаходиться за адресою: Саврань, вул. Калініна,32А.

Вдячні клієнти страхової компанії «ПРОВІДНА» Білецька Євгенія Петрівна, Луценко Андрій Петрович.

 

Уважаемые Господа!

Человек всегда и во всем должен иметь право выбора. Ведь, по мнению известного поэта, - «Каждый выбирает по себе- женщину, поэзию, дорогу...»
Поэтому, не хочу, чтобы мое обращение было оценено, как уже ставшая привычной навязчивая реклама. Ведь, ситуация, в которой оказался я, сама заставляет рассказать о том, как предложенные мне услуги, стали, в определенной степени, «палочкой - выручалочкой» для меня и моей семьи...
Бедным я себя не считаю, богатым, - тоже, но считать деньги, наладив свой нехитрый бизнес, за последние годы, научился. Будучи владельцем автосалона «ТРИАЛ Авто ЛТД», очень трепетно отношусь к своей автомашине, как к верному другу. От страхования гражданской ответственности автовладельцев я освобожден как участник боевых действий в Афганистане, а вот полное КАСКО для своей машины оформил в страховой компании «ПРОВИДНА». И не ошибся в своём выборе, поскольку уже при оформлении страховки встретился с настоящими профессионалами страхового бизнеса.
В страховой компании «ПРОВИДНА», - делают все оперативно, профессионально, достойно. Когда я страховал свой автомобиль «ТОУОТА FJ CRUISER», то убедился в том, что оформление полиса происходит в удобном для клиента месте.
Никто ведь и не предполагал, что через несколько дней мой любимый четырехколесный друг пострадает в аварии...
И, тут я вспомнил, что когда страховали мою машину, то говорили, что я под надёжным крылом. Буквально за считанные дни аварийный комиссар страховой компании помог мне оформить документы, необходимые для возмещения вреда, причиненного моему автомобилю, и я получил компенсацию, которая мне причиталась.
Сейчас я говорю искренние слова благодарности людям, работающим в страховой компании Николаевского филиала, раскинувшей надо мной и моим автомобилем ДВА НАДЕЖНЫХ И ВЕРНЫХ КРЫЛА! Всем своим друзьям и клиентам моего автосалона, которые приобретают машины, даю совет страховать их только в компании «ПРОВИДНА»! Особую благодарность хочу выразить сотрудником НФ «СК «ПРОВИДНА» менеджеру агентских групп Валуевой Вере и аварийному комиссару Ковшову Максиму.

С уважением к Вам, ПАНФИЛОВ Алексей Викторович.

 

Володимир Костянтинович Сікерко, водій із 40-річним стажем:

«Хотілося б, щоб в Україні було більше таких компаній, як ПРОВІДНА. Страхуюсь у них відтоді, як компанія відкрила свою філію в Умані - адже тут працюють тільки найкращі фахівці, уважні, ввічливі, чудово обізнані у своїй справі. І протягом минулого року я двічі переконався у тому, що зробив правильний вибір, придбавши поліс КАСКО саме у ПРОВІДНІЙ, а не деінде. Не пощастило мені трохи із машиною - то камінець вискочив з-під колеса і розбив лобове скло, а то різко пригальмував, пропускаючи собаку, а за своє милосердя отримав добрячий удар ззаду. Але зі страховою компанією мені однозначно пощастило - отримав усе відшкодування у повному обсязі, і навіть швидше, аніж було вказано у договорі. Директор філії, Катерина Миколаївна Максимчук, завжди підказує, як правильно оформити документи, не залишає без уваги жодного клієнта. І нині я раджу усім своїм родичам та друзям - страхуйтесь у ПРОВІДНІЙ, тут справді виплачують!»

Микола Андрійович Жук, директор ПП «Земельно-кадастрове бюро»:

«Був приємно здивований, що ПРОВІДНА чітко і вчасно виплачує відшкодування навіть зараз, коли всі тільки й жаліються на кризу і брак грошей. Тут просто працюють.
У травні нашому службовому Fiat Doblo хтось розбив фару на стоянці - через місяць після переоформлення КАСКО. Виплату ми отримали за два тижні після того, як були надали усі необхідні документи. Я впевнений, що ПРОВІДНА і надалі так само дотримуватиметься своїх зобов‘язань».

Володимир Григоренко, приватний підприємець:

«Довго обирав страхову компанію, перш ніж застрахувати новий «Chevrolet-Lacetti», придбаний у 2008 році. У ПРОВІДНІЙ влаштувало все: умови страхування, відсутність обмеження на нічну стоянку, нульова франшиза. А за три місяці переконався, що зробив правильний вибір, придбавши страховий поліс саме у ПРОВІДНІЙ. Поїхав у справах до Вінниці, зазівався на повороті - і добряче попсував крило «Mitsubishi Montero» із одеськими номерами. Зараз просто жахаюсь, як думаю, скільки б мені довелось виплачувати за ремонт цього позашляховика, якби не страховка від ПРОВІДНОЇ. Компанія виплатила все швидко, вчасно перерахували і гроші на СТО на ремонт моєї машини. І, хоча у акціях, які проводить ПРОВІДНА, я поки що жодного призу не виграв, головне, що я маю нині - це спокій і упевненість у завтрашньому дні».

Юрій Деренюк, директор СВК «Черповоди»:

«Службові автомобілі ми тільки у ПРОВІДНІЙ страхуємо. Особливо після цьогорічної ожеледиці, коли випадково вдарили чужий «Renault Master», заїжджаючи на територію міжрайбази. „Автоцивілка” від ПРОВІДНОЇ спрацювала як годинник - і власник «Renault» задоволений, і у нас - жодних збитків. Усе чітко, вчасно, зрозуміло».

Володимир Осадчий, керівник фермерського господарства «Агрофірма «Базис»:

«Минулого року зробив доньці подарунок: повністю застрахував її Volkswagen Polo - і по КАСКО, і по автоцивілці. І, як виявилося, цей подарунок врятував її машину. Вірніше, авто врятувала ПРОВІДНА. Знаєте, які у нас дороги? Донька випадково потрапила колесом у вибоїну, причому так невдало, що автомобіль декілька разів розвернуло і він вдарився у огорожу траси. Слава Богові, із донечкою все гаразд. Але машину було майже цілком зруйновано - підлягало відновленню понад 70%! І наскільки ж ми були приємно здивовані, коли отримали цілком відремонтований автомобіль - і точно у термін, визначений договором страхування! ПРОВІДНА відремонтувала машину на СТО, з якою уклала договір. Окрім того, страхова компанія сплатила і за ремонт огорожі, яку пошкодив автомобіль при аварії. Донька тепер говорить, що отримала від мене найкращий подарунок - впевненість у майбутньому.»

Олег Миколайчук, приватний підприємець:

«Придбав минулого року у кредит Mitsubishi Lancer - давно мріяв про цю швидку і потужну машину. Але щось із моєю улюбленицею увесь час якісь пригоди трапляються - двічі вже міняв лобове скло, розбите камінцями, які вилетіли з-під коліс зустрічних машин, а ось нещодавно хтось на стоянці познущався над бічними дверцятами - розбили скло, зламали замки... Друзі вже сміються, що мені пороблено на машину, і тільки дивуються, наскільки спокійно я сприймаю чергову пригоду. А чого хвилюватися? Я ж застрахувався у ПРОВІДНІЙ - а тут все вчасно виплачують. Отже можу не хвилюватися через такі дрібниці. І друзям кажу - ставлення до життя залежить від того, наскільки надійна у вас страхова компанія.»

 

Ігор Володимирович Кецкало:

«Моє знайомство зі страховою компанією ПРОВІДНА розпочалося із неприємної події - ДТП. Мою Dacia Logan взимку під час ожеледиці зачепив ВАЗ-2106 Дениса Рибончука, який придбав поліс «автоцивілки» у ПРОВІДНІЙ. А я на той момент страхувався у іншій компанії. Та мене до глибини душі вразила уважність та винятковий професіоналізм працівників ПРОВІДНОЇ - вони детально роз’яснили і допомогли оформити всі первинні документи. Виплата за ремонт моєї машини надійшла день у день і у повному обсязі. Тому, тільки-но завершився термін дії мого поліса, як я одразу ж застрахувався у ПРОВІДНІЙ - і КАСКО, і «автоцивілку». І нині всіх своїх знайомих агітую звертатися до ПРОВІДНОЇ - тут працюють справжні професіонали, які самовіддано дбають про інтереси страхувальників».

 

Олександр Миколайович Штангей, приватний підприємець:

«Водії часто жаліються на страхові компанії, які будь-що намагаються зменшити розмір виплат при настанні страхового випадку. Для мене ж такі історії насправді вдивовижу, адже я впевнений - у ПРОВІДНІЙ жоден фахівець подібного не допустить. Наприклад, коли лобове скло мого позашляховика Hyundai Santa Fe тріснуло від удару каменя з-під коліс машини, що йшла попереду, ПРОВІДНА мені відшкодувала не тільки вартість самого скла, а й вартість робіт по його заміні. Чітко, вчасно, усе до копієчки».

 

«На наше щастя корова була застрахована»

Пишу вам, шановна редакція, щоб поділитися з читачами своїм досвідом та порадити усім господарям, які ще не мають страховки обов’язково замислитися над надійним захистом свого хазяйства.
Справа у тому, що нещодавно у нашій родині сталася справжня трагедія – захворіла корова. Як не намагалися ми її лікувати – усе було марно, наші зусилля не дали бажаного результату. Врешті ветлікар направив тварину на вимушений доріз. На наше щастя корова була застрахована ще взимку минулого року. Сваха, яка має у цьому досвід, порекомендувала страхуватися у надійній компанії – ПРОВІДНІЙ, також вона порадила обирати страхову суму, яка б компенсувала у разі нещастя із твариною, усі наші втрати повністю. Отже ми вирішили застрахувати корову на 6 тис. гривень.
Нам навіть не довелося везти корову на м’ясокомбінат (який знаходиться у м. Глобиному, а це за 25 км від Семенівки), і брати на себе додаткові витрати і клопіт, адже в ПРОВІДНІЙ для отримання відшкодування достатньо довідки «шабаїв» - підприємців, які займаються збутом м’ясної продукції. Одним словом, здали ми м’яса на 1300 грн., а залишок - 4700 грн. впродовж місяця відшкодувала ПРОВІДНА. Натомість зразу купили корову в господарство за 6500 грн. А якби були застраховані на 2 – 3 тис., то не змогли б зробити це так швидко, адже це лише половина вартості хорошої корови.
Можливо, мій випадок допоможе комусь визначитися із вибором компанії, та і взагалі переконає у необхідності страхування. А я тепер обов’язково застрахую не тільки худобу, а й будинок з усім майном.
Велике спасибі страховій компанії «ПРОВІДНА» за щиру турботу про своїх клієнтів.

Кудін Леонід Євгенійович,
с. Байрак Семенівського району.